SelgePilk

Bachata ja jumalik meesenergia

BACHATA! OMG!

https://www.youtube.com/watch?v=dfB8qHG32fE

Milline jumalik sensuaalsus, ühildumine, voolavus.

Juba terve kuu olen ma selle tantsu lummuses. See haarab endasse ja teeb haavatavaks. See avab ja ühendab. See toob välja kõik kihid seoses naiselikkuse ja seksikusega. Just see viimane – SEKSIKUS – on sõna, mida ma väga tihti kõva häälega välja pole öelnud. Justkui mingisugune valehäbi oli sellega seoses. Aga bachata`t tantsides tunnen ma ennast seksikana. On aeg, et häbist saab sügav ja tõstev tunne.

Bachata on tegelikult nais-ja meesenergia tants. Seda selliselt, et kogu juhtimine ja kontroll tuleb meesenergiale üle anda. Ja kui ma arvasin, et olen kontrolli vabastamise teemal juba nö heas kohas, siis see tants näitab, et hulgi on veel nurki lihvida.

Mis aga selle kõige juures kõige pöörasem on – ma tantsin trennis bachata`t täiesti võõraste meestega.

Vot, vot – mõnel hakkab siinkohal häirekell kohe tööle.

Aga mõistan, kuidas see on näidanud mulle meesenergia täiesti uut külge.

Vahemärkusena, et mu oma MEES on sellest täiesti teadlik. Temaga oma tantsukogemusi jagades kõlavad vaid sõnad: äge, tubli, kift. Jäägitu toetus ja usaldus.

Aga nüüd tantsu juurde tagasi. Läksime sõbrannaga bachata trenni klausliga „kui ei meeldi, siis enam ei lähe.“ Aga kõik kujunes hoopiski vastupidiseks. Energia, millega me trennist lahkume on sütitav, rõõmuküllane, kirglik. Ja selle kõik saame me ju koju kaasa võtta :). Lihtsalt VAUU, mida üks tants teha võib.

Trennikaaslased on saanud juba nö omaks. Nali, naer ja ka eksimine on trennis osad. Kogen kooskasvamist täiesti uuel tasandil, sellisel, millest ma isegi teadlik ei olnud.

Jah, lihtsalt jah.

See tundub lõputu teema, mida ülistada. Nii, et kõik bachata´leeeeeee!

  • All Posts
  • Uncategorized
Less is more?

Kas on see tõesti nii? Või on hoopis nii, et meid on õpetatud vähem tahtma. Et rohkem tahta pole ilus.…

error: Content is protected !!
0
    0
    Ostukorv
    Teie korv on tühioTagasi poodi