SelgePilk

Raha

Mõtlesin pikalt, kas ma ikka kirjutan sellest teemast, aga enam pole kuskile peitu pugeda, sest filtrite ja vanade paradigmade aeg on möödas.

Just. Täna kirjutan ma rahast. Ja oi, oi, oi, kui palju olen ma enne siia kirjutamist pidanud oma uskumustega tegelema. Ja mitte lihtsalt tegelema, vaid need ümber muutma. Ma olen rahaga seotud uskumused enda jaoks täielikult ümber SÕNASTANUD.

Uskumatu, kui palju valehäbi on raha teemaga seotud.

„Raha ei kasva puu otsas“

„Raha teenimiseks (välja teenimiseks) tuleb palju vaeva näha“

„Rahast kõva häälega ei räägita – see on ärasõnumine“

„Teiste rahaasju pole viisakas uurida“

Ja minu nö lemmik „Raha ei tee õnnelikuks“

No mida asja? Kust kohast sellised uskumused pärit on?

Justkui raha tuleb endast võimalikult kaugele lükata. Kes või mis tahab tulla kohta, kus teda/seda ei oodata, vaid hoopis eemale tõugatakse?

Minu mõttemustris oli ka lause, et rikkad on ülbed ja üleolevad.

Mind küll väga huvitab, kuidas inimesed raha loovad. Nii äga on kuulata ja jälgida inimesi, kes kergusega suuri rahasummasid loovad, kes on rikkad, sest rikkus ei ole häbiasi. Kohe kindlasti ei ole.

Mina jumaldan raha. Ja raha teeb küll õnnelikuks. Näidake mulle õnnelikku inimest, kes elab peost suhu ning paaniliselt palgapäeval juba uut palgapäeva ootab.

Tänu sellele, kes ma täna olen või siis ei ole, näen, et raha on kõikjal ja kogu aeg.

Tuleb vaid see vastu võtta.

See, et raha on võimalik teenida tehes tegevust, mida ma üdini armastan, oli minu jaoks veel 6.kuud tagasi ma isegi ütleksin võimatu. Kuid võimatu on saanud võimalikkuseks, sest ma kuulan igat piuksu, mida mu keha raha teemal räägib. Eriti seda, mis on takistanud mul teenida just nii palju, kui ma tegelikult soovin.

Hetkel teen ma tööd, mida ma jumaldan (J U M A L D A N) ja teenin rohkem raha kui eales varem. JAH. Ma ütlesingi selle kõva häälega välja, sest raha on puhas. Ütlus „Raha ei haise“ on minu jaoks enamasti pigem kadeduse alatooniga.

Minu ümber on aine enam inimesi, kes tegelevad oma südamekutsega (ja see ei tähenda käed rüpes raha ootamist, vaid panustamist ning pühendumist) ja kes elavad rahalises külluses.

Raha on elunauding.

Mis ja kuidas iganes viisil RAHA minuni jõuab, ma võtan selle avasüli vastu.

Armastan raha!

  • All Posts
  • Uncategorized
Less is more?

Kas on see tõesti nii? Või on hoopis nii, et meid on õpetatud vähem tahtma. Et rohkem tahta pole ilus.…

error: Content is protected !!
0
    0
    Ostukorv
    Teie korv on tühioTagasi poodi